نحوه ثبت سفارش

 1. چگونه در فروشگاه آنلاین صنایع دستی همیران، سفارش خود را ثبت کنیم؟
 2. وارد حساب کاربری یا پروفایل خود شوید.
 3. محصول مورد نظر خود را از بین محصولات انتخاب کنید.
 4. بعد از انتخاب، محصول خود را به سبد خرید اضافه کنید.
 5. میتوانید در صورت تمایل، تعداد کالای مورد نیاز خود را اضافه یا کم کنید.
 6. اگر دارای کد تخفیف هستید، کد را در کادر مربوط وارد کنید.
 7. سپس، روی ادامه جهت تسویه حساب کلیک کنید.
 8. آدرس خود را به طور دقیق وارد کنید.
 9. شیوه ارسال را برای تحویل کالا انتخاب کنید.
 10. در آخر، سفارش خود را تکمیل کنید.

رویه ارسال سفارش

تحویل اکسپرس فروشگاه صنایع دستی همیران چیست ؟

فروشگاه صنایع دستی همیران، امکان سفارش فوری را برای شهر اصفهان در نظر گرفته است.

سفارشات شما طبق شرایط زیر پس از گذشت یک هفته تا 10 روز کاری تحویل خواهند شد :

 1. کالای خریداری شده در انبار فروشگاه آنلاین صنایع دستی همیران موجود باشد.
 2. هنگام تحویل سفارش، باید به پیک تحویل کالای فروشگاه ما، کارت شناسایی معتبر ارائه دهید.
 3. کارت شناسایی باید با مشخصات شما در پروفایل فروشگاه مطابقت داشته باشد.
 4. همکاران ما، موظف اند سفارش شما را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

شیوه‌های پرداخت

پرداخت در محل (برای مشتریان محترم شهر اصفهان)

فروشگاه آنلاین صنایع دستی همیران، امکان پرداخت در محل را برای مشتریان محترم ساکن اصفهان، در نظر گرفته است.

پرداخت اینترنتی

شما مشتریان محترم میتوانید مبلغ مذکور را به صورت اینترنتی از درگاه اینترنتی وبسایت همیران، پرداخت نمایید. جهت پرداخت اینترنتی، شما به موارد زیر، احتیاج دارید:

 1. شماره کارت(شماره 16 رقمی روی عابر بانک )
 2. -رمز دوم کارت   (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید. – CVV2    ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )
 3. -تاریخ انقضاء    (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

رویه‌های بازگرداندن کالا

همه تلاش کادر فروشگاه اینترنتی صنایع دستی همیران، در این راستا است که خدمات مطلوبی را به شما ارائه دهد. سعی ما بر این است کالای مورد نظر به طور مطلوب و مورد رضایت شما، به دستتان برسد. در صورت بروز هرگونه مشکل، می‌توانید تا هفت روز، با تماس و توضیح مشکل بوجود آمده، کالای خریداری شده را بازگردانید.

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه آنلاین صنایع دستی همیران

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه آنلاین صنایع دستی همیران، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه آنلاین صنایع دستی همیران اقدام کند. همچنین از آنجا که فروشگاه آنلاین صنایع دستی همیران یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه آنلاین صنایع دستی همیران استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه آنلاین صنایع دستی همیران ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه آنلاین صنایع دستی همیران به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

حریم خصوصی

فروشگاه آنلاین صنایع دستی همیران با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های فروشگاه آنلاین صنایع دستی همیران قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است.

یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه آنلاین صنایع دستی همیران جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و دیجی‌کالا تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.