دکوراسیون داخلی, ظروف مسی

سبک‌ها و انواع ظروف دکوری برای داشتن خانه ای شیک

ظروف دکوری شیک

سبک‌ها و انواع ظروف دکوری

ظروف دکوری یکی از عنصر‌های مهم در دکوراسیون داخلی خانه به حساب می‌آید و به کمک ظروف دکوری بهتر می‌توانیم فضای خانه را زیبا و مدرن نشان بدهیم. شما برای اینکه بخواهید خانه‌تان را با ظروف دکوری تزیین کنید، می‌توانید از سبک‌های مختلف ظروف دکوری استفاده بکنید. ظروف دکوری به ما کمک می‌کند تا بهتر بتوانیم فضای خانه را برای مهمانان به نمایش بگذاریم.  معماران برای اینکه بخواهند یک دکوراسیون را تزیین کنند، از انواع لوازم دکوری استفاده می‌کنند.

یکی از لوازم دکوری که معماران اقلب از آن برای طراحی دکوراسیون داخلی استفاده می‌کنند ظروف دکوری است. ظروف دکوری جزء محصولاتی به حساب می‌آید، که از گذشته از آن‌ها برای طراحی دکوراسیون استفاده می‌کردند. یکی از مهم ترین ویژگی های تزیین با ظروف دکوری، این است که شما می‌توانید با سبک و سلیقه خود هر سبکی را که دوست دارید انتخاب بکنید.

ظروف دکوری چوبی

چوب یکی از پرکابرد ترین لوازمی هست که به ما کمک میکند تا بتوانیم خانه مان را تزیین کنیم. چوب برای اینکه یک عنصر طبیعی هست میتوانیم در ساخت لوازم زیادی از ان استفاده کنیم. یکی از جاهایی که چوب می‌تواند به ما کمک کند، برای ساخت ظروف دکوری با سبک چوب است. چوب ویژگی‌های مهمی دارد که یکی از آنها رنگ طبیعی اش است. رنگ طبیعی چوب به شما کمک می‌کند تا تضادی در رنگ ها به وجود نیاید. شما به راحتی می‌توانید برای فضای خانه تان را با چوب دکور کنید و هیچ محدودتی برای شما ندارد.

ظروف دکوری چوبی

ظروف دکوری برای بوفه عروس

ظروف دکوری چوبی

ظروف دکوری میتواند در گوشه و کنار منزلتان کاربردی باشد اما این را فراموش نکنید که ظروف دکوری میتواند دکوری جذاب برایتان داشته باشد. ظروف دکوری چوبی را شما میتواند در هر نقطه از منزلتان که دوست‌ دارید قرار دهید و هیچ محدودیتی برای آن وجود ندارد مهم تر از اینها دکور شما مدرن و جذاب نمایش می‌دهد

تندیس های چوبی برای استفاده در دکور مناسب است؟

شما میتوانید برای آرامش در محیط کار یا منزل از علم فنگ شویی، مثبت گیاهان استفاده کنید. شما برای اینکه بخواهید تزیین منزلتان کامل شود می‌توانید از گلدان‌های چوبی استفاده بکنید و جلوه زیبایی را به منزلتان بدهید.

ظروف دکوری سفالی

شما برای اینکه بخواهید دکوراسیونی داشته باشید که همه جذب آن شوند، میتوانید از ظروف دست ساز برای تزیین استفاده کنید. ظروف سفالی یکی از هنرهایی است که هیچ موقع برای افراد خسته کننده نمی‌شود و همیشه درمحیط های هنری قابل دیدن مشاهده است. ظروف سفالی برای چیدمان منزل یکی از بهترین موارد به حساب می‌آید. دلیل اینکه سفال یکی از بهترین موارد حساب میشود، بخاطر دست ساز بودن این محصول است. از گذشته تا به الان محصولاتی که با دست ساخته می‌شود در بین مردم ایران اهمیت بسیار بالایی دارد.

ظروف دکوری سفالی

ظروف دکوری جدید

ظروف شیک و زیبای برنز

آیا تا به حال فکرکرده اید که ببینید فلز برنز از چه آلیاز هایی است. فلز برنز از مس و قلع به وجود می‌آید که برای ساخت محصولاتی از آن استفاده می‌کنند. یکی از کاربردهای برنز این است که از آن برای ظروف و محصولاتی همچون ابزارها و … استفاده می‌کنند. ظروف برنزی امروزه هنوز هم زیبایی‌های خود را دارد و افراد زیادی برای دکور منزلشان از این مدل ظروف استفاده می‌کنند. استفاده از سبک ظروف برنز می‌تواند برایتان یک سبک خاص و مدرن به حساب بیاید و به زیبایی منزل شما بیفزاید.

اگر شما فکر می‌کنید برای خرید ظروف برنزی باید جاهای زیادی بروید و طرح‌های آن را ببینید، اینگونه نیست و شما به راحتی میتوانید با استفاده از اینترنت، محصول مورد نظر خودتان را سفارش بدهید. شما باید بدانید که حفظ کردن از آثار قدیمی یکی از مهم ترین ویژگی های امروزه به حساب می‌آید. سبک برنز یا سبک مِفرَغ یکی است و بعضی ها برنز را به اسم مِفرَغ می‌شناسند.

ظروف دکوری فیروزه کوبی

یکی از محصولات فوق العاده برای طراحی دکور منزلتان ظروف فیروزه کوبی است. شما می‌توانید با استفاده از ظروف فیروزه کوبی به منزلتان زینت بدهید. فیروزه کوبی یکی از هنرهای اصیل مشهد است و مردمان مشهد از گذشته تا به الان از ظروف فیروزه کوبی استفاده می‌کردند. هنرمندان مشهدی با استفاده از طرح‌ها و سبک‌های جدید توانسته اند جلوه زیبایی به فیروزه کوبی ها بدهند. شما باید بدانید که فیروزه کوبی یک هنر اصیل است و سال‌های پیش از این ظروف استفاده می‌کردند. البته فیروزه کوبی فقط مخصوص ظروف نیست، فیروزه کوبی از محصولاتی است که تنوع در آن بسیار زیاد است. یکی از زیبا ترین محصولات فیروزه کوبی را می‌توان بشقاب هایش را گفت. بشقاب های فیروزه کوبی یکی از خاص ترین محصولاتی است که برای طراحی دکور مناسب است.

ظروف فیروزه کوبی

خرید صنایع دستی ظروف فیروزه کوبی

ظروف دکوری مینا کاری

ظروف دکوری مینا کاری شده یکی از بهترین محصولات برای طراحی دکور منزل است. بیشترین افراد از فیروزه کوبی به عنوان سوغات و هدیه استفاده می‌کنند. ظروف میناکاری به دلیل اینکه از رنگ آبی لاجوری و سنگ فیروزه‌ای استفاده شده است باعث آرامشی خاص در دکوراسیون های سنتی و سلطنتی می‌شود. شما حتی میتوانید از ظروف میناکاری در سبک های مختلف دکوراسیون استفاده کنید و دکور منزلتان را تزیین کنید. تنوع در سبک میناکاری بسیار زیاد است و هر شخصی با هر سلیقه‌ای می‌تواند نظرش را جلب کند.

ظروف دکوری برنجی

در گذشته طراحان بسیاری از فلز برنج برای استفاده از لوازم منزل استفاده می‌کردند. امروزه این فلز زیبا و خوش رنگ دوباره جای خود را میان طراحان پیدا کرده است. اما روزه طراحان از این فلز در دکور های منزل به عنوان یک دکور شیک و مدرن استفاده می‌کنند. شما شاید فکر بکنید که فلز برنجی  بخاطر پیشینه قدیمی‌اش امروزه در طراحی دکورها استفاده نمی‌شود، اما این گونه نیست و طراحان امروزه توانسته‌اند با طرح‌های مدرن و جدیدشان به خانه ها جلوه زیبایی  بدهند.

امروزه از فلز برنجی حتی در ساخت مبلمان، میز و … استفاده می‌کنند. شما باید بدانید که امروزه پیدا کردن مبلمان و یا لوازم دیگر که از فلز برنج ساخته شده باشد کاری سخت است. امروزه بیشترین لوازم که از فلز ساخته شده فقط رنگی شبیه فلز برنج برروی آنها می‌کشند تا شباهتی با فلز اصلی داشته باشد. مدل ها شبیه به فلز برنج شباهت زیادی با آن دارد و از لحاظ زیبایی با آن‌ها فرقی ندارد اما کیفیت فلزش با هم متفاوت است. فلز برنج گزینه مناسبی برای استفاده از آنها  برای لوستر است. فلز برنج میتواند در نورپردازی منزلتان کمک کند.

ظروف دکوری برنجی

لوازم دکوری شیک و ارزان

ظروف دکوری کریستال

امروزه ظروف کریستال در بین مردم بیشتر رواج چشمگیری کرده است. خانم ها امروزه علاقه‌ای به خرید ظروف کریستالی دارند و دوست دارند از ظروف کریستالی برای پذیرایی و تزیین دکور استفاده کنند. از موقعی خرید کریستال اصل از بازار سخت شده است. جدیدا از بلور‌هایی به جای کریستال استفاده می‌شود و جداسازی آن ها از هم کار سختی است. امروزه کریستال به ظروفی شناخته شده است که ظرافتی بیشتر از بلور و شیشه دارد.

کلام آخر

شما برای طراحی دکور منزل خود میتوانید از ظروف دکوری استفاده کنید و از جلوه زیبایی آن لذت ببرید. طراحی دکور منزل یکی از کارهای سخت است و شما باید حسابی حواستان را جمع کنید که از طراحی دکور شما ترکیبی بد به وجود نیاید. دکور می‌تواند جلوه زیبایی منزل شما را چند برابر بکند. حواستان باید باشد که برای طراحی دکوراسیون منزل خود از چه سبکی استفاده کرده‌اید و از چه سبکی می‌خواهید آن را تزیین کنید.یکی از قواعد مهم در انتخاب سبک دکور سلیقه شما است و باید ببینید که چه سبکی برای شما زیبا و مورد علاقه است.

برای داشتن خانه ای زیبا با دکوراسیون داخلی چشم نواز، میتوان از هنر های تلفیقی استفاده کرد. امروزه هنرمندان زیادی، صنایع دستی اصیل و زیبای ایرانی را، به کمک ذوق و هنر خود، کاربردی تر از قبل کرده اند. به کمک این تلفیق و مخلوط کردن مدرنیته با هنر سنتی و اصیل، میتوان دکوراسیون داخلی بی نظیری داشت.

شما میتوانید برای خرید این صنایع دستی زیبا و اصیل، به فروشگاه اینترنتی صنایع دستی همیران مراجعه کنید. این فروشگاه، صنایع دستی اصیل را به شکل کاربردی و زیبا، به دست شما عزیزان میرساند. وسایلی مثل ظروف مسی شیک و زیبا، ظروف فیروزه کوبی کاربردی، ظروف مس و پرداز بسیار زیبا و چشم نواز و انواع و اقسام ظروف دیگر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *